Hokejka Supreme 3S Int 55

Hokejka Supreme 3S Int Hokejka Supreme 3S kategorie intermediate v tvrdosti 55 a délce 145 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek... více informací »
Hokejka Supreme 3S Int
Značka: Bauer
2 639 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Supreme 3S Int Hokejka Supreme 3S kategorie intermediate v tvrdosti 55 a délce 145 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek...

Hokejka Supreme 3S Int

Hokejka Supreme 3S kategorie intermediate v tvrdosti 55 a délce 145 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly zkonstruovány tak, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Tato hokejka je nejlehčí hokejkou na trhu v této cenové úrovni. Podívejme se blíže na použité technologie. Maximum Power Kick technologie pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Napojení čepele na shaft technologií HP MOLD dává hráči pocit při hře jako u jednodílné konstrukce. Čepel MaxBalance redukuje váhu při zesílení odolnosti a celkově vylepšuje vyvážení čepele. Jádro čepele Aero Foam tlumí puk na čepeli, čímž vylepšuje vlastnosti při stickhandlingu.

Tento akční a ve slevě kus Hokejka Supreme 3S Int 55 od výrobce se zárukou kvality Bauer lze sehnat zde za výprodejovou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 2 639 Kč.