Rukavice Sher-wood Code I SR, černá-červená, Senior, 14″

Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici... více informací »
Rukavice Sher-wood Code I SR
Značka: Sher-Wood
1 899 Kč
DO OBCHODU
Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici...

Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici anatomického tvaru.

Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici anatomického tvaru.

Povrch rukavice je tvořen polyesterovým nylonem, který zaručí vysokou odolnost. Ochranu pak zaručují především MD pěny a ochrané vložky PE.

Povedená dlaň s překrytím poskytuje cit a pohodlí zároveň.

Tento levný výrobek Rukavice Sher-wood Code I SR, černá-červená, Senior, 14″ máte možnost dostat právě teď na našich stránkách v populární rubrice rukavice na hokej! Podívejte se na zlevněné produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! V očích zákazníků populární výrobce Sher-Wood dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní zboží ! To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další produkty značky Sher-Wood. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Rukavice Sher-wood Code I SR, černá-červená, Senior, 14" pocházející od značky Sher-Wood snadno najdete zrovna dnes za parádní cenu! Za bezkonkureční cenu 1 899 Kč.