Rukavice Sher-wood Code I JR, tmavě modrá, Junior, 12″

Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici... více informací »
Rukavice Sher-wood Code I JR
Značka: Sher-Wood
1 449 Kč
DO OBCHODU
Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici...

Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici anatomického tvaru.

Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici anatomického tvaru.

Povrch rukavice je tvořen polyesterovým nylonem, který zaručí vysokou odolnost. Ochranu pak zaručují především MD pěny a ochrané vložky PE.

Povedená dlaň s překrytím poskytuje cit a pohodlí zároveň.


Výjimečný produkt Rukavice Sher-wood Code I JR, tmavě lze nakoupit snadno tady na stránkách ve známé kategorii rukavice na hokej! Nyní můžete najít unikátní výrobky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další zboží značky Sher-Wood. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Rukavice Sher-wood Code I JR, tmavě modrá, Junior, 12" od spolehlivého výrobce Sher-Wood snadno získáte v naší nabídce skutečně výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 1 449 Kč.