Hokejka Vapor Hyperlite Int 65

Hokejka Vapor Hyperlite Int Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Intermediate. Hledáte větší, nebo menší velikost? Hole Vapor HyperLite... více informací »
Hokejka Vapor Hyperlite Int
Značka: Bauer
6 349 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Vapor Hyperlite Int Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Intermediate. Hledáte větší, nebo menší velikost? Hole Vapor HyperLite...

Hokejka Vapor Hyperlite Int

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Intermediate. Hledáte větší, nebo menší velikost? Hole Vapor HyperLite nabízíme také ve velikostech Youth, Junior a Senior. Ostatní velikosti najdete zde. Bauer Vapor HyperLite INT-65 Hokejka Vapor HyperLite pro kategorii Intermediate s tvrdostí 65 a výškou 145 cm. Tento model je extratřídou mezi současnými hokejkami. Jde o nejlehčí hůl od Baueru, její hmotnost se v porovnání s modelem FlyLite, dosavadním rekordmanem, povedlo snížit o 15 gramů. Váha je nižší u dospěláckých i mládežnických variant hokejky. Špičkový model HyperLite by neměl chybět ve výbavě žádného profesionálního ani poloprofesionálního hráče, protože kromě ultralehké váhy dostal do vínku i řadu dalších technologických zlepšováků. Návrháři tentokrát kladli důraz na ještě lepší vyvážení hole, a tak se HyperLite stala nejlépe vyváženou hokejkou z řady Vapor. Navzdory dalšímu snížení hmotnosti je čepel o 20 % odolnější než předchozí model, u shaftu odolnost vzrostla o 5 %. Toho se podařilo docílit díky optimalizaci karbonových vrstev na místech, kde dochází k největšímu namáhání hokejky. Hokejka Vapor HyperLite je zároveň vyrobená tak, aby hráčům maximálně usnadnila střelbu. Oproti modelu FlyLite má o 10 % rychlejší propružení, takže hokejista při střele vyvine menší námahu a zakončí rychleji. Zkrátka a jednoduše: pokud si Vapor HyperLite pořídíte, brankáři budou mít zase o kus větší potíže se zastavováním vašich střel.

Akční a ve slevě produkt Hokejka Vapor Hyperlite Int 65 originál od výrobce Bauer snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách za super cenu. Nabídka již od 6 349 Kč.