Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, Intermediate, 13″, černá-bílá

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará... více informací »
Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 INT
Značka: Bauer
5 099 Kč
DO OBCHODU
Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará...

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará pěnový materiál DC TECH na hřbetu ruky a v kombinaci s lisovanou deskou SHOCKLITE zlepšuje ochranu až o 25%. Navzdory tomu je rukavice extrémně lehká.

Kotva tabulky velikostí

 

Nová dlaň DURACONNEKT je o cca 30% odolnější a nabízí lepší cit než předchozí model.

Vložka NANOSENSE v prstech zajišťuje měkký pocit. Vnitřní materiál THERMOCORE Zero snižuje zápach potu s chladivým efektem na ruce.

Prsty jsou třídílné s pěnou s trojitou hustotou, palec je dvoudílný.

Super výrobek Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, je k sehnání snadno tady na webu umístěný v sekci rukavice na hokej! Nyní koupíte akční produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Bauer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Bauer dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. za neuvěřitelně výhodnou cenu. A tady je důkaz.

Kvalitní produkt Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, Intermediate, 13", černá-bílá pocházející od značky Bauer je k dostání zde nyní se slevou! Aktuálně stojí u nás 5 099 Kč.