Winnwell Hokejová branka Winnwell 54″ PVC, 54″

Winnwell Hokejová branka Winnwell 54" Hokejová branka Winnwell 54" se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell
Značka: Winnwell
1 299 Kč
DO OBCHODU
Winnwell Hokejová branka Winnwell 54" Hokejová branka Winnwell 54" se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího...

Winnwell Hokejová branka Winnwell 54″

Hokejová branka Winnwell 54″ se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího hokeje, florbalu nebo dalších sportů.

Hokejová branka Winnwell 54″ se sítí je ideální pro malé hokejové hráče a volbou pro hraní domácího hokeje, florbalu nebo dalších sportů. S plastovou brankou  si užijete zábavu.

Branku složíte během několika sekund a to bez použití nářadí. Jednotlivé kusy branky k sobě stačí jen zacvaknout . Plastová branka je lehká, a tak ji můžete bez větší námahy přenášet. Díky snadnému skládání a praktické tašce je lehce přenositelná.

Ideální pro malé dětské hráče, branka  je lehká a snadno se přepravuje.

Specifikace

Velikost:

54″ x 44″ x 44″

Trubky:

Vysunuté 1,25″ PVC trubky

Stavební:

Není vyžadována žádná montáž.

Materiál:

2 400D polyesterová síťovina

Zahrnuje:

Přepravní pouzdro pro snadnou přenositelnost

Varianta Nedoporučujeme střílet pukem

Super produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 54" PVC, 54" od kvalitní společnosti Winnwell můžete koupit zde nyní ve výprodejové akci! Ceny již od 1 299 Kč.