Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR, modrá, Senior, 26″, P31, L

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu... více informací »
Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR
Značka: Bauer
3 529 Kč
DO OBCHODU
Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu...

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a amatérské  brankáře, kteří poptávají první hokejku v seniorské velikosti.

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer.

Díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a amatérské  brankáře, kteří poptávají první hokejku v seniorské velikosti. Brankářská hokejka Bauer GSX je velmi lehká a příjemná do ruky. Výrobce si dal záležet na tom, aby měla vzhled jako profi hůl Vapor a tvar jako má Bauer Supreme. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Díky speciálnímu materiálu Aerolite je nyní pádlo skvěle vyvážené, odolnější a lehčí než kdy předtím.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Často hledaný kus Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR, modrá, Senior, 26", P31, L od společnosti s předním postavením na trhu Bauer můžete nakoupit v naší nabídce pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 3 529 Kč.