Hokejka CCM JetSpeed 475 SR, Senior, 75, L, P29

Hokejka CCM JetSpeed 475 SR -  je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě . Hokejka CCM JetSpeed... více informací »
Hokejka CCM JetSpeed 475 SR
Značka: CCM
4 501 Kč
DO OBCHODU
Hokejka CCM JetSpeed 475 SR -  je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě . Hokejka CCM JetSpeed...

Hokejka CCM JetSpeed 475 SR –  je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě .

Hokejka CCM JetSpeed 475 SR –  je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě .

Popis:

  • Technologie CARBON MATRIX s taktilním povrchem na čepeli vyvinula hokejku z lehkého tkaného uhlíkového vlákna pro výjimečný výkon, pevnost a odolnost čepele.
  • Hybridní bod ohybu vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.
  • Lehká čepel JS3 s jádrem s tlumicí technologií a taktilním povrchem je navržená tak, aby vám poskytovala lepší cit při práci s pukem.
  • Tvar rukojeti R-GEOMETRIE, který nabízí aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě.
  • Geometrie navržená specificky pro velikost rukou mladších hráčů se vyznačuje zaoblenými hranami a konkávními boky pro větší pohodlí a lepší ovládání hole.
  • Hokejka nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.

 

Technologie CARBON MATRIX s taktilním povrchem na čepeli vyvinula hokejku z lehkého tkaného uhlíkového vlákna pro výjimečný výkon, pevnost a odolnost čepele. Hybridní bod ohybu vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti. Lehká čepel JS3 s jádrem s tlumicí technologií a taktilním povrchem je navržená tak, aby vám poskytovala lepší cit při práci s pukem. Tvar rukojeti R-GEOMETRIE. Aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě. Nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.

To vše dělá z hokejky CCM Jetspeed FT475 hokejku, kterou vezmete do ruky jednou, a už ji nebudete chtít dát pryč!*

*pokud nepřesedláte na vyšší model


Tento kvalitní a žádaný kousek Hokejka CCM JetSpeed 475 SR, Senior, 75, L, P29 najdete právě nyní tady na webu v populární rubrice kompozitové hokejky! Připravili jsme pro vás další produkty z této rubriky jednoduše online! Populární dodavatel CCM pro vás připravuje špičkové výrobky.! Vždyť to vidíte sami! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další prověřené zboží značky CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně povedený výrobek Hokejka CCM JetSpeed 475 SR, Senior, 75, L, P29 od skvělého výrobce CCM můžete pořídit již dnes za báječnou cenu. Aktuálně za super cenu 4 501 Kč.