Hokejka Vapor 2X TEAM Int 55

Hokejka Vapor 2X TEAM Hokejka Vapor 2X TEAM kategorie Intermediate v tvrdosti 55 o výšce 145 cm. Tato tvrdost hokejky v kombinaci s výškou hole je... více informací »
Hokejka Vapor 2X TEAM
Značka: Bauer
2 549 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Vapor 2X TEAM Hokejka Vapor 2X TEAM kategorie Intermediate v tvrdosti 55 o výšce 145 cm. Tato tvrdost hokejky v kombinaci s výškou hole je...

Hokejka Vapor 2X TEAM

Hokejka Vapor 2X TEAM kategorie Intermediate v tvrdosti 55 o výšce 145 cm. Tato tvrdost hokejky v kombinaci s výškou hole je ideální variantou pro hráče, který končí s juniorskými typy hokejek. Pomineme-li model Vapor FLYLITE, tak je tento model tou nejlepší hokejkou co najdete v této tvrdosti na trhu! A to nejen svoji bezkonkurenčně nízkou váhou, ale i technologiemi, které najdete na této hokejce. XE TAPER technologie je speciální patentovaný tvar shaftu, který Bauer získal do svého portfolia díky akvizici legendární značky hokejek Easton a ještě ho o něco vylepšil. Tvar krčku hokejky má unikátní tvar elipsy, který nenajdete na žádné jiné hokejce konkurenčních značek. Tato unikátní konstrukce přináší hlavní benefity a to nízkou váhu hokejky, větší flexibilitu bodu ohybu tedy větší prohnutí hokejky, díky čemuž hokejka rychleji vystřelí, a torzní stabilitu což znamená, že hokejka se při střele „nekroutí“, tedy je stabilní. MaxBalance technologie čepele přináší zesílení v oblasti obvodu/hran a díky tomu je čepel odolnější, lehčí a má lepší balanc. Čepel hokejky je připevněna k shaftu pomocí technologie HP MOLD, která hráči přináší pocit jako by hrál s hokejkou, která je vyrobena z jednoho kusu, tedy přenos energie z rukou do čepele respektive střely je „hladký“.

Hodně žádaný kus Hokejka Vapor 2X TEAM Int 55 od kvalitní značky Bauer snadno můžete najít teď za super peníze! Právě lze objednat jen za 2 549 Kč.