Hokejka G. 3X Int RHT

Hokejka G. 3X Int RHT - opačný gard, držení v levé ruce. Brankářská hokejka Bauer Vapor 3X pro kategorii Intermediate, nabízená v jedné velikosti.... více informací »
Hokejka G. 3X Int
Značka: Bauer
4 199 Kč
DO OBCHODU
Hokejka G. 3X Int RHT - opačný gard, držení v levé ruce. Brankářská hokejka Bauer Vapor 3X pro kategorii Intermediate, nabízená v jedné velikosti....

Hokejka G. 3X Int

RHT – opačný gard, držení v levé ruce. Brankářská hokejka Bauer Vapor 3X pro kategorii Intermediate, nabízená v jedné velikosti. Navazuje na model X2.9 a je ideální především pro hobby brankáře a gólmany hrající na poloprofesionální úrovni. Mezi brankářskými holemi patří k tomu nejlepšímu na trhu v poměru cena/výkon. Buďte si jistí, že Vapor 3X je hokejka lehká jako pírko – v kategorii performance jde o nejlehčí hůl (váží 710 gramů). Toho se podařilo dosáhnout vytvořením speciálního jádra čepele s názvem ExpandCel. Samotná čepel dostala do výbavy technologii AEROFOAM a kulatou špičku, což vám umožní lépe ovládat hůl. Zaujme vás také kratší shaft, přizpůsobený aktuálním brankářským trendům. Ruku v ruce s moderním provedením jde i oblouková konstrukce pádla. Vapor X je výbornou volbou pro každého gólmana, který chce jít s dobou a používat nejmodernější výbavu, ale zároveň si nehodlá pořídit nejdražší produkty.

Tento unikátní kus Hokejka G. 3X Int RHT od značky se skvělou pověstí Bauer snadno můžete pořídit právě za mimořádně nízkou cenu! Akční cena od 4 199 Kč.