Helma CCM Tacks 910 Combo SR, bílá, Senior, L, 58-63cm

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní... více informací »
Helma CCM Tacks 910 Combo SR
Značka: CCM
6 921 Kč
DO OBCHODU
Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní...

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty.

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Nové vycpávky Fluid Inside, které jsou strategicky rozmístěné ve výplni helmy.
  • V kombinaci s materiálem D3O®, který je citlivý na rychlost deformace, poskytují nejvyšší úroveň ochrany, neboť dokážou účinně pohltit různé typy nárazů a odvést jejich energii.
  • Helma disponuje novou komfortní výstelkou z paměťové pěny a s vrstvou pěny s dvojí hustoty a hladkými okraji.
  • Nabízí profesionální úroveň pohodlí s dodatečnou výhodou v podobě účinné regulace pocení v přední části.
  • Aktivní stabilizátor se systémem nastavení bez použití nástrojů v podobě vycpávky se sám přizpůsobí pro optimální oporu v týlní oblasti a jednoduché nastavení helmy zpředu dozadu usnadňuje individuální přizpůsobení helmy širšímu spektru velikostí hlavy.
  • Má estetičtější vzhled s nárazuvzdornou boční výztuhou je preferovaný profesionály a má inovovanou konstrukční tuhost pro zesílenou ochranu po stranách hlavy.
  • K helmě je připevněný kvalitní koš CCM Facemask.

Zajímavý produkt Helma CCM Tacks 910 Combo SR, bílá, Senior, L, 58-63cm můžete dostat pohodlně u nás zařazený v sekci helmy! Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele CCM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce CCM pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní sortiment. za skutečně výhodné peníze. Vždyť to vidíte sami!

Oblíbený kus Helma CCM Tacks 910 Combo SR, bílá, Senior, L, 58-63cm s pečetí kvality od značky CCM jednoduše seženete tady a teď právě za výborné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 6 921 Kč.