Hejduk Koncovka na hokejku gumová kulatá

Hejduk Koncovka na hokejku Gumová koncovka na hokejku určená pro snadné ukončení hokejové hole. Koncovka zamezuje vyklouznutí hole z rukavice hráče.... více informací »
Hejduk Koncovka na hokejku
Značka: Hejduk
29 Kč
DO OBCHODU
Hejduk Koncovka na hokejku Gumová koncovka na hokejku určená pro snadné ukončení hokejové hole. Koncovka zamezuje vyklouznutí hole z rukavice hráče....

Hejduk Koncovka na hokejku

Gumová koncovka na hokejku určená pro snadné ukončení hokejové hole. Koncovka zamezuje vyklouznutí hole z rukavice hráče.

Gumová koncovka na hokejku v kulatém nebo hranatém provedení zabraňuje vyklouznutí hokejky z rukavice. Vyrobena z kvalitní pryže.


Kvalitní a levný produkt Hejduk Koncovka na hokejku gumová kulatá dostanete rovněž tady na našem webu ve známé rubrice hokejky! Nyní můžete získat podobné produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online. Nebojte, máme toho více, mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele Hejduk. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Hejduk dlouhodobě dodává kvalitní výrobky. Přesvědčte se!

Kvalitní výrobek Hejduk Koncovka na hokejku gumová kulatá od spolehlivé značky Hejduk snadno seženete zde teď za výhodné peníze. Aktuálně výhodně za 29 Kč.