Plexi Hejduk MH200 vypouklé Fólie, čirá

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a... více informací »
Plexi Hejduk MH200 vypouklé Fólie
Značka: Hejduk
690 Kč
DO OBCHODU
Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a...

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Plexi je vhodné pro rekreační hráče.

Rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Tato řada vypouklých plexi není narozdíl od řady PROLINE vybavena folií proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek.

Rozměry modelu MH 200:

  • na středu: 8,5 cm
  • v nejširším místě: 8,8 cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

 Není však dodáváno v krabičce, nýbrž ve fólii.

Unikátní a žádaný kus Plexi Hejduk MH200 vypouklé Fólie, čirá můžete koupit lehce tu v populární kategorii plexi! Nyní najdete zcela nové produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova! Známý dodavatel Hejduk má ve stále nabídkce vynikající zboží. za výborné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce Hejduk. Najdete je níže na této stránce.

Zcela unikátní produkt Plexi Hejduk MH200 vypouklé Fólie, čirá pocházející od značky Hejduk jednoduše naleznete momentálně v naši nabídce skutečně levně! Nabídky již od 690 Kč.