Hejduk Plexi Hejduk EVO STD XL, čirá

Hejduk Plexi Hejduk EVO STD NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO Součástí balení je: - sada šroubů k uchycení plexi - bílá krytka šroubů Jednoduché... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk EVO
Značka: Hejduk
490 Kč
DO OBCHODU
Hejduk Plexi Hejduk EVO STD NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO Součástí balení je: - sada šroubů k uchycení plexi - bílá krytka šroubů Jednoduché...

Hejduk Plexi Hejduk EVO STD

NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO
Součástí balení je:
– sada šroubů k uchycení plexi
– bílá krytka šroubů

Jednoduché uchycení, bez složitých podložek. Stylová krytka šroubů, kde si můžete dokoupit jednu ze 3 barev, anebo si nechat vyrobit vlastní krytku pro váš tým. Aretace pohybu plexi pro maximální bezpečí hráče.

Výška: 8cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Svůj vlastní design si můžete navrhnout zde.

Barva Čirá

Tento nejprodávanější produkt Hejduk Plexi Hejduk EVO STD XL, čirá od spolehlivé značky Hejduk je k získání zde teď v bezva akci! Nyní pořídíte od 490 Kč.