Lapačka GSX Prodigy Yth

Lapačka GSX Prodigy Yth Lapačka GSX kategorie Youth je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor,... více informací »
Lapačka GSX Prodigy Yth
Značka: Bauer
2 069 Kč
DO OBCHODU
Lapačka GSX Prodigy Yth Lapačka GSX kategorie Youth je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor,...

Lapačka GSX Prodigy Yth

Lapačka GSX kategorie Youth je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o sevření a měkkost lapačky Vapor s maximální hloubkou košíku a pokrytím Supreme. GSX lapačka pro nejmenší brankáře byla nově navržena s větší chytací plochou oproti starším modelům naší značky. Tato změna byla provedena nejen za cílem pokrýt více místa, ale díky tomu malý brankář snadněji sevře lapačku, tak aby mu nevypadl žádný puk. Díky tomuto designu a použitým materiálům se jedná o opravdu skvělou lapačku nejen pro začínající brankáře, ale i pro ty co už nějakou dobu chytají, ale juniorská velikost je pro ně ještě velká.

Oblíbený a kvalitní výrobek Lapačka GSX Prodigy Yth od spolehlivého výrobce Bauer snadno můžete pořídit u nás právě pořád výhodně! Zrovna nyní za cenu 2 069 Kč.