Vyrážečka GSX Int MTO

Vyrážečka GSX Int MTO Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale... více informací »
Vyrážečka GSX Int MTO
Značka: Bauer
3 599 Kč
DO OBCHODU
Vyrážečka GSX Int MTO Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale...

Vyrážečka GSX Int MTO

Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je příliš těžká a golman se v ní necítí. V těchto případech doporučujeme tuto přestupovou velikost Intermediate. Konstrukce této vyrážečky spojuje to nejlepší z obou řad Vapor a Supreme a to pohyblivost límce Vapor a pokrytí odrazové desky Supreme. Dlaň rukavice je nyní podobná hráčské a díky tomu má gólman lepší cit a spojení s hokejkou. Na této kartě nabízíme seniorskou velikost pro větší vyrážečku klikněte na kategorii senior nebo případně junior pro menší.

Akční kus Vyrážečka GSX Int MTO od dodavatele kvalitních produktů Bauer můžete dostat zde teď právě skutečně levně. Nyní pořídíte od 3 599 Kč.