Hokejka G. GSX Sr LFT

Hokejka G. GSX Sr Hokejka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o hokejce pro hobby brankáře, jelikož se... více informací »
Hokejka G. GSX Sr
Značka: Bauer
3 529 Kč
DO OBCHODU
Hokejka G. GSX Sr Hokejka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o hokejce pro hobby brankáře, jelikož se...

Hokejka G. GSX Sr

Hokejka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o hokejce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší brankářskou hůl na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první hokejku v seniorské velikosti. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o profi vzhled Vaporek a tvar hokejek Supreme.

Povedený výrobek Hokejka G. GSX Sr LFT od značky se zárukou kvality Bauer lze sehnat na našich stránkách teď právě výhodně! Nabídka od 3 529 Kč.