Chránič nožů GuarDog GMS, červená, Senior

Chránič nožů GuarDog GMS - je určen pro všechny typy a velikosti ledních bruslí, velikost snadno nastavíte pomocí gumové spony.... více informací »
Chránič nožů GuarDog GMS
Značka: GuarDog
249 Kč
DO OBCHODU
Chránič nožů GuarDog GMS - je určen pro všechny typy a velikosti ledních bruslí, velikost snadno nastavíte pomocí gumové spony....

Chránič nožů GuarDog GMS – je určen pro všechny typy a velikosti ledních bruslí, velikost snadno nastavíte pomocí gumové spony.

Chránič nožů GuarDog GMS – je určen pro všechny typy a velikosti ledních bruslí, velikost snadno nastavíte pomocí gumové spony.

 

Popis:

  • Chrániče jsou vyroben z odolného plastu.
  • Dostupné v několika barevných provedeních.
  • Po nastavení správné velikosti přímo podle bruslí lze přečnívající část zastřihnout, aby nepřekážela při pohybu s chrániči. 
  • Jedná se o jedny z nejpoužívanějších chráničů bruslí na trhu.
  • Oblíbené jsou především pro snadné nastavení.

Ve slevě tento výrobek Chránič nožů GuarDog GMS, červená, Senior je dostupný mimo jiné tady na stránkách v oblíbené sekci příslušenství! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za super ceny! Značka GuarDog vám nabízí špičkové produkty za překvapivě výhodné ceny!

Tento akční a ve slevě kousek Chránič nožů GuarDog GMS, červená, Senior s pečetí kvality od značky GuarDog je dostupný právě teď v nabídce za báječnou cenu. Zrovna nyní za cenu 249 Kč.