Brusle G. 3S PRO Int

Brusle G. 3S PRO Brusle Supreme 3S PRO kategorie Intermediate jsou skvělé brusle pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří pravidelně trénují... více informací »
Brusle G. 3S PRO
Značka: Bauer
5 999 Kč
DO OBCHODU
Brusle G. 3S PRO Brusle Supreme 3S PRO kategorie Intermediate jsou skvělé brusle pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří pravidelně trénují...

Brusle G. 3S PRO

Brusle Supreme 3S PRO kategorie Intermediate jsou skvělé brusle pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří pravidelně trénují a hrají zápasy. Tato brusle nabízí skvělé technologie, které jsou srovnatelné ne-li lepší než u konkurenčních top modelů brankářských bruslí. Oproti modelu S29 dostáli brusle největší změny v hloubce paty, která je nyní vyšší a brusle tak více obepne celou nohu včetně nártu, díky tomu brankář dosahuje větší stability při pohybu v brankovišti nejen ve stoje ale i při slidování. Odraz v rozkleku během slidování ulehčí plochý horní lem brusle a asymetrická špička, která zmenšuje úhel při odrážení. Menší úhel = méně místa pro proniknutí puku. V oblasti kotníku najdeme lehké a komfortní polstrování Aerofoam. Brusle jsou osazeny kvalitními noži LS3G+. Na této kartě nabízíme Intermediate velikosti pro vetší brusle klikněte na kategorii senior.

Velmi žádaný produkt Brusle G. 3S PRO Int od známého předního výrobce Bauer jde získat online ve výhodné akci! Nyní pořídíte jen za 5 999 Kč.