Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT

Hokejka G. Ultrasonic Sr Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem... více informací »
Hokejka G. Ultrasonic Sr
Značka: Bauer
6 499 Kč
DO OBCHODU
Hokejka G. Ultrasonic Sr Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem...

Hokejka G. Ultrasonic Sr

Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky 2SPRO. Při vývoji jsme se zaměřili především na zvýšení odolnosti hokejky a dle výsledků z testování jsme svého cíle dosáhli. Celé pádlo i s čepelí jsou vyrobené metodou Advanced Carbon Layering z karbonu TeXtreme, tedy ten nejlepší karbon v hokejovém odvětví byl propleten unikátní metodou, která snižuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost. Shaft je vyrobený z 3K karbonu toto vylepšení mělo pozitivní vliv na váhu i odolnost shaftu. Na samotném pádle najdeme na zadní straně prodloužený Ergo Spine, díky čemuž jsme opět dopomohli zvýšení odolnosti hokejky.

Tento žádaný výrobek Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT od dodavatele s dlouholetou historií Bauer jednoduše najdete právě zde trvale výhodně! Aktuálně výhodně za 6 499 Kč.