Náhradní Jazyk CCM XS Tongue Extra, Senior, M, 6.0-7.5

Vyměnitelný jazyk do bruslí CCM – JAZYK CCM XS Skate Tongue EXTRA. Černý jazyk o šířce 10 mm pro menší objem boty. O 43 %... více informací »
Náhradní Jazyk CCM XS Tongue Extra
Značka: CCM
1 706 Kč
DO OBCHODU
Vyměnitelný jazyk do bruslí CCM – JAZYK CCM XS Skate Tongue EXTRA. Černý jazyk o šířce 10 mm pro menší objem boty. O 43 %...

Vyměnitelný jazyk do bruslí CCM – JAZYK CCM XS Skate Tongue EXTRA.

Černý jazyk o šířce 10 mm pro menší objem boty. O 43 % tlustší než jazyk XS Regular. S pěnovou ochranou proti zařezávání tkaniček z chytrého materiálu D3O®. Jazyk je o 25 % odolnější než standardní jazyk Super Tacks AS3 Pro. Upravitelné je i poutko jazyka

Zcela unikátní výrobek Náhradní Jazyk CCM XS Tongue Extra, Senior, M, jde sehnat taky tu na stránkách umístěný v kategorii příslušenství. Nyní můžete koupit podobné produkty z naší sekce za nejnižší cenu! Významná značka CCM vám může poskytnout špičkové výrobky.! Udělejte radost sami sobě! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky CCM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Náhradní Jazyk CCM XS Tongue Extra, Senior, M, 6.0-7.5 s osvědčenou značkou CCM jde koupit u nás nyní za akční cenu! Aktuálně v akci za 1 706 Kč.