Plexi Hejduk EVO STD XL II. generace Fólie, čirá

NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO. Součástí balení je: - sada šroubů k uchycení plexi, černá krytka šroubů Výška: střed 8cm,... více informací »
Plexi Hejduk EVO STD XL II. generace Fólie
Značka: Hejduk
629 Kč
DO OBCHODU
NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO. Součástí balení je: - sada šroubů k uchycení plexi, černá krytka šroubů Výška: střed 8cm,...

NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO. Součástí balení je: – sada šroubů k uchycení plexi, černá krytka šroubů
Výška: střed 8cm, nejvyšší bod 8cm

NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO. Součástí balení je: – sada šroubů k uchycení plexi, černá krytka šroubů
Výška: střed 8cm, nejvyšší bod 8cm

Jednoduché uchycení, bez složitých podložek. Stylová krytka šroubů, kde si můžete dokoupit jednu ze 3 barev, anebo si nechat vyrobit vlastní krytku pro váš tým. Aretace pohybu plexi pro maximální bezpečí hráče.

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

 Svůj vlastní design si můžete navrhnout zde.

Oblíbený a akční produkt Plexi Hejduk EVO STD XL II. generace Fólie, čirá je k sehnání bezprostředně tady na webu v rubrice plexi! Připravili jsme parádní produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Přední značka Hejduk svým zákazníkům dodává top výrobky. se zárukou dlouhé životnosti. Udělejte radost sami sobě! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce Hejduk. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Plexi Hejduk EVO STD XL II. generace Fólie, čirá od společnosti s předním postavením na trhu Hejduk snadno najdete zde teď právě ve výhodné akci. V současnosti za 629 Kč.