Brankářská vesta Bauer Elite SR, Senior, M

Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní... více informací »
Brankářská vesta Bauer Elite SR
Značka: Bauer
11 329 Kč
DO OBCHODU
Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní...

Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni.

Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. 

Díky tomu brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem značky Bauer, která spojuje to nejlepší z obou rodin Supreme a Vapor. A to konkrétně pružnost/pohyblivost vest Vapor a pokrytí/“mohutný vzhled“ vest Supreme. Vesta je skvělou volbou pro výkonnostní brankáře, kteří chtějí kvalitní vestu, která je ochrání před štiplavými střelami a nebude jim bránit v pohybu. Na vestě najdeme prémiové ochranné pěny, dvě místa, kde lze připojit vestu ke kalhotám a především možnosti nastavení si velikosti vesty podle potřeb brankáře a to na takové úrovni, které se vesty konkurence z cenově stejné hladiny ani nepřibližují. Vodoodpudivá prodyšná výstelka ThermoMax  poskytne brankáři skvělý komfort během zápolení na ledě.


Vysoce kvalitní produkt jde pořídit ještě tady na našem webu v kategorii brankářské vesty! Získejte podobné produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny!

Tento oblíbený produkt Brankářská vesta Bauer Elite SR, Senior, M od známé společnosti Bauer můžete pořídit ještě dnes levně! Aktuálně v akci od 11 329 Kč.