Brankářská vesta Bauer Elite INT, Intermediate, M

Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní... více informací »
Brankářská vesta Bauer Elite INT
Značka: Bauer
10 799 Kč
DO OBCHODU
Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní...

Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni.

Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni.

Brankářská vesta Bauer Elite INT  spojuje to nejlepší a to konkrétně pružnost/pohyblivost  a pokrytí/“mohutný vzhled“. Vesta je skvělou volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří chtějí kvalitní vestu, která je ochrání před štiplavými střelami a nebude jim bránit v pohybu. Na vestě najdeme prémiové ochranné pěny, dvě místa, kde lze připojit vestu ke kalhotám a především možnosti nastavení si velikosti vesty podle potřeb brankáře a to na takové úrovni, které se vesty konkurence z cenově stejné hladiny ani nepřibližují. Vodoodpudivá prodyšná výstelka ThermoMax  poskytne brankáři skvělý komfort během zápolení na ledě.


Zcela unikátní kousek Brankářská vesta Bauer Elite INT, Intermediate, M lze získat také tu v kategorii brankářské vesty! Vyberte si akční výrobky ve zmiňované rubrice ve slevě! Oblíbená značka Bauer nabízí top sortiment.! To není všechno, máme toho více. Máme v nabídce také více kousků od dodavatele Bauer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Brankářská vesta Bauer Elite INT, Intermediate, M od značky Bauer lze nakoupit tady za super cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 10 799 Kč.