Betony Bauer GSX Prodigy S20 YTH, bílá-černá, Dětská, 20+1″, S

Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany. Dětské betony... více informací »
Betony Bauer GSX Prodigy S20 YTH
Značka: Bauer
5 399 Kč
DO OBCHODU
Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany. Dětské betony...

Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany.

Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany.

Betony z nové řady GSX v sobě skrývají skvělý Soft flex známý z betonů Vapor a tvarově se blíží betonům Supreme. Oproti předešlému modelu došlo k drobným vylepšením . Betony jsou vhodné nejen pro začínající brankáře, ale i pro ty, kteří už nějakou dobu chytají. Snadný systém upevňujících pásků . Betony díky jednoduchému, ale přesto účinnému uchycení drží na svém místě.


Tento levný kousek jde sehnat právě tu na webu v populární kategorii betony! Pořiďte si ještě jiné produkty z naší kategorie jednoduše online! Přední značka Bauer vyrábí špičkový sortiment..

Kvalitní a levný produkt Betony Bauer GSX Prodigy S20 YTH, bílá-černá, Dětská, 20+1", S od dodavatele zboží Bauer lze nakoupit právě zde za outletovou cenu! Akční cena od 5 399 Kč.