Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH, Dětská, 25, R, PP28

Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH, Dětská, 25, Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH
Značka: Sher-Wood
849 Kč
DO OBCHODU
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH, Dětská, 25, Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i...

Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH, Dětská, 25,

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.

Značka Sher-wood připravila pro sezónu 2019/20 novinku v podobě řady Playrite. Hole přizpůsobené zejména dětem a naplno tak rozvíjejí jejich schopnosti. Hokejky Playrite jsou dokonale pružné, lehké a především odolné. Velkou výhodou hokejek Playrite je jejich nepogriopovaný povrch, což je u dětí důležité, jelikož se naučí držet hokejku v místech, kde je to potřeba a nebudou tak hokejku držet stále ve stejném místě. Speciální technologie Spear Shaft v oblasti čepele a krčku hole dodává hokejce dokonalý cit. Hokejky Playrite jsou tak dokonalou volbou pro všechny mladé hokejisty.

 

Délka hole: 126cm

Tvrdost 25

Tento nejprodávanější produkt Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH, Dětská, 25, R, PP28 od známé společnosti Sher-Wood snadno můžete získat u nás teď za parádní cenu! Aktuálně za super cenu 849 Kč.