HYPERLITE GOAL PAD SR (DEMO)

HYPERLITE GOAL PAD SR Seniorské brankářské betony Bauer Vapor Hyperlite, které jsou dostupné buď v bílé, nebo v některé z barevných variant. Tento... více informací »
HYPERLITE GOAL PAD SR
Značka: Bauer
59 999 Kč
DO OBCHODU
HYPERLITE GOAL PAD SR Seniorské brankářské betony Bauer Vapor Hyperlite, které jsou dostupné buď v bílé, nebo v některé z barevných variant. Tento...

HYPERLITE GOAL PAD SR

Seniorské brankářské betony Bauer Vapor Hyperlite, které jsou dostupné buď v bílé, nebo v některé z barevných variant. Tento model posouvá možnosti betonů na zcela novou úroveň, při jejich výrobě byly použité nejmodernější technologie současnosti. Jsou tak dělané na míru profesionálním gólmanům. Hned po prvním nasazení betonů Hyperlite si všimnete jejich nízké hmotnosti – díky novému chrániči kolene Stabiliflex jsou o 2 % lehčí než předchozí model 2X PRO. Kolenní chránič navíc poskytuje o 25 % větší pružnost než koleno Stabilislide. U těchto betonů vás nadchne novinka v podobě nové pěny REBOUND BOOST CORE. Ta brankáři zajišťuje extra rychlý odraz puku a zároveň pružnější a lehčí jádro chrániče. Model Vapor Hyperlite dostal do výbavy ještě balanční destičku Balance Plate, což je polštářek v oblasti lýtka. Gólmanovi přinese doposud nevídanou rovnováhu a ideální pokrytí ledu během přesunů v brankovišti. Jestli si potrpíte na vzhled své výstroje, nadchne vás také grafika a design těchto betonů.

Tento kvalitní a žádaný výrobek HYPERLITE GOAL PAD SR (DEMO) od přední společnosti Bauer máte možnost sehnat teď opravdu levně. Levně za cenu 59 999 Kč.