Bosport Koš Bosport Combo Flat, Dětský, HS1X

Bosport Koš Bosport Combo Flat, Hráčský koš Bosport s rovným, vyměnitelným plexi. Součástí plexi Antifog a Antiscratch technologie proti... více informací »
Bosport Koš Bosport Combo Flat
Značka: Bosport
699 Kč
DO OBCHODU
Bosport Koš Bosport Combo Flat, Hráčský koš Bosport s rovným, vyměnitelným plexi. Součástí plexi Antifog a Antiscratch technologie proti...

Bosport Koš Bosport Combo Flat,

Hráčský koš Bosport s rovným, vyměnitelným plexi. Součástí plexi Antifog a Antiscratch technologie
proti zamlžení a poškrábání.

Mřížka BOSPORT Uniplexi FLAT. Hráčská mřížka BOSPORT Uniplexi FLAT je univerzální celoobličejový chránič na hokej, který se dá jednoduše přichytit na všechny, dnes prodávané hokejové přilby. V případě,že plexi není poškozeno škrábanci je štítek takřka nerozbytný.V případě poškrábání plexi je možné jej vyměnit za nový.Výměna štítku je velice jednoduchá. Na povrchu štítku jsou aplikovány vrstvy antifog(proti mlžení) z vniřní strany (od obličeje)a antiscratch z vnější strany(proti poškrábání). Jsou to tvrdé laky o síle 5mikronů (0,005mm), které zůstávají na chrániči po celou dobu jeho životnosti.

Na čištění používat pouze čistící emulzi a utěrku, v případě čištění různými chemickými prostředky a koncentráty, může dojít k nevratnému poškození aplikovaných vrstev antifogu a antiscratche. Chránič je třeba udržovat čistý, v případě že je chránič mastný a špinavý, nefunguje antifog správně. Součásí výrobku uniplexi je dodávaná zdarma kompletní montážní sada,čistící emulze a utěrka pro snadnou údržbu!!! Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou normou EN ISO 102 56 na ochranu hlavy.

Varianta Dětská

Velmi oblíbený kus Bosport Koš Bosport Combo Flat, Dětský, HS1X od kvalitní společnosti Bosport jednoduše získáte tady teď právě za skvělou cenu. V akci za 699 Kč.
Prozkoumejte také od výrobce Bosport