Rukavice Winnwell Classic Pro SR, tmavě modrá, Senior, 13″

Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny  především pro  poloprofesionály nebo velmi  hobby hráče. Rukavice WINNWELL Classic Pro... více informací »
Rukavice Winnwell Classic Pro SR
Značka: Winnwell
3 399 Kč
DO OBCHODU
Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny  především pro  poloprofesionály nebo velmi  hobby hráče. Rukavice WINNWELL Classic Pro...

Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny  především pro  poloprofesionály nebo velmi  hobby hráče.

Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou určeny  především pro  poloprofesionály nebo velmi  hobby hráče.

Rukavice WINNWELL Classic Pro jsou konstruované z pěny dvojí hustoty s PE vložkami. Díky tomu jsou lehké, ale zároveň perfektně ochrání. Díky svému volnému střihu  jsou pohodlné a perfektně padnou, mají dvoudílný FLEX-LOCK to umožňuje palci potřebný prostor, ale zároveň dobře ochrání. Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT. Tato patentovaná technologie dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstroje.

Použití technologie NXT je naprosto ekologicky nezávadné a nezatěžuje životní prostředí.

Specifikace

Typ pěny:

Dvojitá hustota s PE břitovými destičkami

Materiál:

Díly z polyesterového úpletu

Kontrola zápachu:

NXT

 

Zcela unikátní kousek Rukavice Winnwell Classic Pro SR, tmavě modrá, Senior, 13″ najdete snadno tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii rukavice na hokej. Mrkněte na zlevněné zboží z naší rubriky za outletovou cenu!

Vynikající produkt Rukavice Winnwell Classic Pro SR, tmavě modrá, Senior, 13" od společnosti s výborným jménem Winnwell jednoduše můžete najít ještě dnes za outletovou cenu. Na našich stránkách za 3 399 Kč.