Plexi Hejduk Proline MH400 vypouklé Fólie, čirá

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a... více informací »
Plexi Hejduk Proline MH400 vypouklé
Značka: Hejduk
1 029 Kč
DO OBCHODU
Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a...

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Plexi je vhodné pro rekreační hráče.

Rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Tato řada vypouklých plexi není narozdíl od řady PROLINE vybavena folií proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek.

Rozměry modelu MH 400:

  • na středu: 10 cm
  • v nejširším místě: 10 cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Součástí balení je hadřík a emulze, není však dodáváno v krabičce, nýbrž ve fólii.

Velmi oblíbený produkt Plexi Hejduk Proline MH400 vypouklé Fólie, čirá můžete získat nyní tady u nás ve známé kategorii plexi. Prozkoumejte skvělé produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu! To ale není všechno, naše nabídka je široká! U nás najdete další skvělé produkty od dodavatele Hejduk. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Hejduk pro vás vyrábí skvělé zboží. za báječné ceny. A to je teprve začátek.

Nový produkt Plexi Hejduk Proline MH400 vypouklé Fólie, čirá od výrobce s mnohaletou tradicí Hejduk snadno můžete pořídit zde teď téměř zdarma! Nyní získáte od 1 029 Kč.