Hejduk Plexi Hejduk MH700 vypouklé, čirá

Hejduk Plexi Hejduk MH700 vypouklé, Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk MH700
Značka: Hejduk
759 Kč
DO OBCHODU
Hejduk Plexi Hejduk MH700 vypouklé, Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené...

Hejduk Plexi Hejduk MH700 vypouklé,

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od
řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Plexi je vhodné pro rekreační hráče.

Rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Tato řada vypouklých plexi není narozdíl od řady PROLINE vybavena folií proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek.

Rozměry modelu MH 700:

  • na středu: 7,8 cm
  • v nejširším místě: 7,8 cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

 

Barva Čirá

Diskontní kus Hejduk Plexi Hejduk MH700 vypouklé, čirá od společnosti se zárukou kvality Hejduk lze pořídit momentálně na webu za nejnižší cenu. Cena od 759 Kč.