Rukavice Sher-wood Code I JR, černá-červená, Junior, 11″

Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici... více informací »
Rukavice Sher-wood Code I
Značka: Sher-Wood
1 449 Kč
DO OBCHODU
Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici...

Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici anatomického tvaru.

Rukavice Sher-wood Code I pro sezónu 2020/2021 jsou ideální pro hráče střední třídy, kteří požadují pohodlnou rukavici anatomického tvaru.

Povrch rukavice je tvořen polyesterovým nylonem, který zaručí vysokou odolnost. Ochranu pak zaručují především MD pěny a ochrané vložky PE.

Povedená dlaň s překrytím poskytuje cit a pohodlí zároveň.


Hodně oblíbený produkt Rukavice Sher-wood Code I JR, černá-červená, Junior, 11″ je dostupný bez obtíží tady a teď na našem webu umístěný v rubrice rukavice na hokej! Nyní můžete najít další produkty z naší rubriky ve výprodejové akci. Známý dodavatel Sher-Wood pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží za extra ceny! To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od výrobce Sher-Wood. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Rukavice Sher-wood Code I JR, černá-červená, Junior, 11" od top značky Sher-Wood můžete koupit v naší online nabídce za skvělou cenu! V akci za cenu 1 449 Kč.