Kalhoty CCM HD Suit Pant SR, černá, Senior, S

Pohodlné, ZATEPLENÉ a stylové kalhoty CCM HD Pant s vyšívaným logem CCM. Materiál Tactical DEGREE je pohodlný, funkční a působí... více informací »
Kalhoty CCM HD Suit Pant SR
Značka: CCM
1 779 Kč
DO OBCHODU
Pohodlné, ZATEPLENÉ a stylové kalhoty CCM HD Pant s vyšívaným logem CCM. Materiál Tactical DEGREE je pohodlný, funkční a působí...

Pohodlné, ZATEPLENÉ a stylové kalhoty CCM HD Pant s vyšívaným logem CCM.

Materiál Tactical DEGREE je pohodlný, funkční a působí stylově. Nastavitelný pas se stahovacími šňůrami. Zip YKK. VNITŘNÍ MATERIÁL Fellex 80 g. LOGO: Plochá výšivka. SLOŽENÍ: 100 % polyester 130 g/m2.

Akční produkt Kalhoty CCM HD Suit Pant SR, černá, Senior, najdete zrovna tady u nás zařazený v rubrice dlouhé nohavice! Vyberte si ostatní zboží ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. Významný výrobce CCM dlouhodobě nabízí vynikající sortiment. za super cenu! Nové kousky každý den. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na více kousků značky CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný výrobek Kalhoty CCM HD Suit Pant SR, černá, Senior, S od výrobce s dlouholetou historií CCM je k sehnání bezpečně online za skvělou cenu! Levně za 1 779 Kč.