Rukavice Bauer Vapor X2.9 JR, černá, Junior, 11″

Zcela nová pro řada Bauer Vapor pro rok 2020 jsou rukavice Bauer Vapor X2.9 Hockey. Díky vylepšením v klíčových oblastech... více informací »
Rukavice Bauer Vapor X2.9 JR
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU
Zcela nová pro řada Bauer Vapor pro rok 2020 jsou rukavice Bauer Vapor X2.9 Hockey. Díky vylepšením v klíčových oblastech...

Zcela nová pro řada Bauer Vapor pro rok 2020 jsou rukavice Bauer Vapor X2.9 Hockey. Díky vylepšením v klíčových oblastech vynikají tyto rukavice nad ostatními.

Rukavice Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem rukavic z řady VAPOR, které jsou určeny pro poloprofesionály a náročné hobby hokejisty.

Rukavice Bauer Vapor X2.9 jsou vyrobeny z pěny MID DENSITYPE vložkami. Dobře padnou na vaši ruku, ochrání ji a zároveň mají potřebnou volnost pohybu. Palec tvoři dvojdílný chránič FLEX THUMB. Pohodlná dlaň TAKTILE je super měkká, ale zároveň zajistí dobrou citlivost a ochranu.

Oblíbený kousek Rukavice Bauer Vapor X2.9 JR, černá, Junior, 11" od značky se skvělou pověstí Bauer k dostání aktuálně na našich stránkách téměř zdarma. Právě teď za cenu 2 399 Kč.