Helma CCM Tacks 910 SR, tmavě modrá, Senior, S, 52-57cm

Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná... více informací »
Helma CCM Tacks 910
Značka: CCM
6 304 Kč
DO OBCHODU
Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná...

Helma CCM Tacks 910 SR –  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty.

Helma CCM Tacks 910 SR –  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Nové vycpávky Fluid Inside, které jsou strategicky rozmístěné ve výplni helmy.
  • V kombinaci s materiálem D3O®, který je citlivý na rychlost deformace, poskytují nejvyšší úroveň ochrany, neboť dokážou účinně pohltit různé typy nárazů a odvést jejich energii.
  • Helma disponuje novou komfortní výstelkou z paměťové pěny a s vrstvou pěny s dvojí hustoty a hladkými okraji.
  • Nabízí profesionální úroveň pohodlí s dodatečnou výhodou v podobě účinné regulace pocení v přední části.
  • Aktivní stabilizátor se systémem nastavení bez použití nástrojů v podobě vycpávky se sám přizpůsobí pro optimální oporu v týlní oblasti a jednoduché nastavení helmy zpředu dozadu usnadňuje individuální přizpůsobení helmy širšímu spektru velikostí hlavy.
  • Má estetičtější vzhled s nárazuvzdornou boční výztuhou je preferovaný profesionály a má inovovanou konstrukční tuhost pro zesílenou ochranu po stranách hlavy.


Výjimečný produkt Helma CCM Tacks 910 naleznete ještě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice helmy! Vyhledejte si ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte na další zboží od výrobce CCM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce CCM nabízí vysoce kvalitní výrobky .

Designový produkt Helma CCM Tacks 910 SR, tmavě modrá, Senior, S, 52-57cm od kvalitní značky CCM jednoduše naleznete aktuálně za outletovou cenu! Akční ceny od 6 304 Kč.