Helma CCM Tacks 910 SR, tmavě modrá, Senior, M, 55-60cm

Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná... více informací »
Helma CCM Tacks 910 SR
Značka: CCM
6 304 Kč
DO OBCHODU
Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná...

Helma CCM Tacks 910 SR –  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty.

Helma CCM Tacks 910 SR –  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Nové vycpávky Fluid Inside, které jsou strategicky rozmístěné ve výplni helmy.
  • V kombinaci s materiálem D3O®, který je citlivý na rychlost deformace, poskytují nejvyšší úroveň ochrany, neboť dokážou účinně pohltit různé typy nárazů a odvést jejich energii.
  • Helma disponuje novou komfortní výstelkou z paměťové pěny a s vrstvou pěny s dvojí hustoty a hladkými okraji.
  • Nabízí profesionální úroveň pohodlí s dodatečnou výhodou v podobě účinné regulace pocení v přední části.
  • Aktivní stabilizátor se systémem nastavení bez použití nástrojů v podobě vycpávky se sám přizpůsobí pro optimální oporu v týlní oblasti a jednoduché nastavení helmy zpředu dozadu usnadňuje individuální přizpůsobení helmy širšímu spektru velikostí hlavy.
  • Má estetičtější vzhled s nárazuvzdornou boční výztuhou je preferovaný profesionály a má inovovanou konstrukční tuhost pro zesílenou ochranu po stranách hlavy.

Tento akční a ve slevě produkt Helma CCM Tacks 910 SR, tmavě modrá, Senior, M, 55-60cm lze zakoupit také tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice helmy. Nyní můžete najít ještě jiné výrobky z naší kategorie za akční cenu! Přední dodavatel CCM má v nabídce prvotřídní sortiment. za opravdu výhodné peníze.

Tento akční produkt Helma CCM Tacks 910 SR, tmavě modrá, Senior, M, 55-60cm originál od výrobce CCM pohodlně seženete u nás nyní až neuvěřitelně levně! Akční ceny od 6 304 Kč.