Helma CCM Tacks 910 Combo SR, černá, Senior, S, 52-57cm

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní... více informací »
Helma CCM Tacks 910 Combo
Značka: CCM
6 921 Kč
DO OBCHODU
Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní...

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty.

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Nové vycpávky Fluid Inside, které jsou strategicky rozmístěné ve výplni helmy.
  • V kombinaci s materiálem D3O®, který je citlivý na rychlost deformace, poskytují nejvyšší úroveň ochrany, neboť dokážou účinně pohltit různé typy nárazů a odvést jejich energii.
  • Helma disponuje novou komfortní výstelkou z paměťové pěny a s vrstvou pěny s dvojí hustoty a hladkými okraji.
  • Nabízí profesionální úroveň pohodlí s dodatečnou výhodou v podobě účinné regulace pocení v přední části.
  • Aktivní stabilizátor se systémem nastavení bez použití nástrojů v podobě vycpávky se sám přizpůsobí pro optimální oporu v týlní oblasti a jednoduché nastavení helmy zpředu dozadu usnadňuje individuální přizpůsobení helmy širšímu spektru velikostí hlavy.
  • Má estetičtější vzhled s nárazuvzdornou boční výztuhou je preferovaný profesionály a má inovovanou konstrukční tuhost pro zesílenou ochranu po stranách hlavy.
  • K helmě je připevněný kvalitní koš CCM Facemask.

Oblíbený produkt Helma CCM Tacks 910 Combo SR, černá, můžete pořídit bezprostředně tu na webu zařazený v kategorii helmy! Nyní koupíte podobné produkty z naší rubriky v bezva akci. Populární dodavatel CCM poskytuje vynikající produkty za skutečně nížkou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od značky CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Helma CCM Tacks 910 Combo SR, černá, Senior, S, 52-57cm od dodavatele zboží CCM pohodlně dostanete zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za 6 921 Kč.