Catchball, černá

Reakce a reflexy musí být neustále trénovány a zlepšovány, pokud se chcete udžet v kondici. Doporučuje i náš brankářský... více informací »
Catchball
Značka: Hejduk
639 Kč
DO OBCHODU
Reakce a reflexy musí být neustále trénovány a zlepšovány, pokud se chcete udžet v kondici. Doporučuje i náš brankářský...

Reakce a reflexy musí být neustále trénovány a zlepšovány, pokud se chcete udžet v kondici. Doporučuje i náš brankářský specialista Honza Kolbaba!

Jen pár minut s Catchballem denně pomůže ke zlepšení nejdůležitějších aspektů brankářského výkonu.
Koordinace očí s rukama, rychlost reakce, odhad trajektorie, pohyb těla jsou vlastnosti, které Vám Catchball pomůže rozvinout.
Catchball můžete použít, kdekoliv. Připojte se k profesionálům a vypilujte svoje schopnosti, které zúročíte během zápasů.

Tento výjimečný produkt Catchball, černá máte možnost získat právě tady u nás v oblíbené kategorii příslušenství! Připravili jsme nové zboží z této populární sekce za výborné peníze! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete více kousků značky Hejduk. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka Hejduk má k dispozici vynikající sortiment za neuvěřitelně výhodné ceny. A to je teprve začátek!

Unikátní a oblíbený produkt Catchball, černá od značky s dobrým jménem Hejduk jednoduše můžete získat právě nyní výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 639 Kč.