Brusle Bauer Supreme 3S Pro BTH20 INT, Intermediate, 4.5, 38, FIT 1

Hokejové brusle Bauer Supreme 3S Pro  jsou druhým nejvyšším modelem z řady Supreme pro sezónu 2020/2021 a jsou ideální... více informací »
Brusle Bauer Supreme 3S Pro BTH20 INT
Značka: Bauer
13 499 Kč
DO OBCHODU
Hokejové brusle Bauer Supreme 3S Pro  jsou druhým nejvyšším modelem z řady Supreme pro sezónu 2020/2021 a jsou ideální...

Hokejové brusle Bauer Supreme 3S Pro  jsou druhým nejvyšším modelem z řady Supreme pro sezónu 2020/2021 a jsou ideální volbou pro hráče s vysokým nártem.

Hokejové brusle Bauer Supreme 3S Pro  jsou druhým nejvyšším modelem z řady Supreme pro sezónu 2020/2021 a jsou ideální volbou pro hráče s vysokým nártem.

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

 • Brusle mají anatomicky tvarovanou konstrukcí, která dokonale obepne chodidlo, jsou vyrobeny z tepelně tvarovatelného 3D Lasted Curv kompozitu, díky kterému mají brusle nízkou váhu a zároveň vysokou odolnost.
 • V zadní části brusle je chránič Bauer Reflex.
 • Vložka Bauer Lock Fit poskytuje oporu pod chodidlem, díky které hráč kontroluje pohyb brusle, balanc a pohodlí. Použitý grip zvyšuje stabilitu v oblasti paty .
 • Komfortní tepelně tvarované polstrování v oblasti kotníku z pěny AEROFOAM přináší opravdový komfort pro tuto oblast.
 • Jazyk Bauer ReFlex Pro pomáhá maximalizovat rozsah pohybu, použité výstelky a jazyková konstrukce navíc poskytují zvýšenou ochranu proti nárazu a odření od utahování tkaniček.
 • Povrch brusle je  dokonale spojen s podrážkou, díky tomu získáte ještě lepší přenos energie a vzhled.
 • Držáky nožů Bauer Tuuk LightSpeed Edge představují revoluční design s možností jednoduché výměny nože za pár vteřin bez použití nářadí. Držáky jsou kompatibilní se všemi noži Tuuk LightSpeed.
 • Nože Bauer TUUK LS Pulse TI Edge Runner jsou vyrobené z tvrdší oceli a titanu pro lepší udržení hran a výborný přenos energie.
 • Brusle je tepelně tvarovatelná, proto si ji můžete přizpůsobit vlastnímu chodidlu přesně tak, aby vám dokonale padla.

Detail:

 • Anatomicky tvarovaná bota skvěle obemkne chodidlo, brusle je vhodná pro hráče s vysokým nártem a ideální pro silový styl bruslení.
 • Konstrukce z tepelně tvarovatelného 3D Lasted Curv kompozitu pro nízkou váhu a vysokou odolnost.
 • Vyměnitelné nože z tvrdé oceli a titanu zajistí delší životnost a efektivní bruslení.

 

Designový produkt Brusle Bauer Supreme 3S Pro BTH20 INT, Intermediate, 4.5, 38, FIT 1 máte možnost získat lehce tady u nás ve známé sekci brusle! Máme pro vás jiné kousky ve zmíněné sekci za skvělou cenu. Přední výrobce Bauer pro své zákazníky prodává top zboží. za báječné ceny. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také více kousků od dodavatele Bauer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Brusle Bauer Supreme 3S Pro BTH20 INT, Intermediate, 4.5, 38, FIT 1 od značky s dlouholetou historií Bauer snadno naleznete aktuálně na našich stránkách v bezva akci. Momentálně v akci za 13 499 Kč.