Nůž Byonic do bruslí Bauer EDGE JR, červená, Junior, 230

Revoluční nůž Byonic z nerezové oceli se zvýšenou odolností proti nárazu, který navíc můžeš zakoupit v různých... více informací »
Nůž Byonic do bruslí Bauer EDGE
Značka: Byonic
2 799 Kč
DO OBCHODU
Revoluční nůž Byonic z nerezové oceli se zvýšenou odolností proti nárazu, který navíc můžeš zakoupit v různých...

Revoluční nůž Byonic z nerezové oceli se zvýšenou odolností proti nárazu, který navíc můžeš zakoupit v různých barvách!

 

Revoluční nůž Byonic z nerezové oceli se zvýšenou odolností proti nárazu, který navíc můžeš zakoupit v různých barvách!

 

Nože Byonic mají, jako jediné na trhu, patentovaný design horního profilu xLite. Díky tomu jsou extrémně lehké. Dolní profil je díky laserovému řezu precizně přesný, proto je jeho ostření velmi snadné. Ostří navíc díky tvrdosti nože zůstane po dlouhou dobu výkonu.

Certifikovaná, vysoce pevná nerezová ocel zajistí dlouhou životnost hran.

Díky barevnému potahu EPD, který je využívaný i v automobilovém procesu jsou zvýšeny korozní vlastnosti, navíc je díky tomu vylepšený skluz.

Nože Byonic jsou lehčí, silnější a rychlejší, navíc si můžeš vybrat z mnoha barev (černá, žlutá, růžová, zelená, červená).

Nože jsou kompatibilní se všemi systémy Bauer Tuuk Edge.

Často hledaný produkt Nůž Byonic do bruslí Bauer EDGE JR, můžete najít také tady na webu zařazený v rubrice příslušenství. Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Byonic. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Byonic má k dispozici vysoce kvalitní zboží .

Akční a ve slevě výrobek Nůž Byonic do bruslí Bauer EDGE JR, červená, Junior, 230 originál od značky Byonic můžete najít u nás nyní za výborné peníze. Akční ceny již od 2 799 Kč.