Brusle Supreme S35 Int

Brusle Supreme S35 Int Brusle Supreme S35 kategorie intermediate jsou kvalitní a komfortní brusle, které lze používat i pro výkonnostní hokej. Ve své... více informací »
Brusle Supreme S35 Int
Značka: Bauer
3 499 Kč
DO OBCHODU
Brusle Supreme S35 Int Brusle Supreme S35 kategorie intermediate jsou kvalitní a komfortní brusle, které lze používat i pro výkonnostní hokej. Ve své...

Brusle Supreme S35 Int

Brusle Supreme S35 kategorie intermediate jsou kvalitní a komfortní brusle, které lze používat i pro výkonnostní hokej. Ve své cenové hladině nenajde tento model z hlediska kvality provedení a použitých materiálů konkurenci. Skelet brusle je vyroben z 3D POLY CARB, který kromě působivého designu nabízí i vyšší flexibilitu a pohodlí. Jazyk 30 oz s integrovaným tkaným chráničem nártu poskytuje komfort a ochranu. Nůž „S“ STAINLESS STEEL nabízí skvělou výkonnost a odolnost. Brusle jsou nabízeny pouze v tradičních velikostech a šířce D. FLEX u těchto bruslí je 40 jedná se tak o nejměkčí brusle v této kategorii, ve kterých lze hrát výkonnostní hokej.

Unikátní výrobek Brusle Supreme S35 Int od dodavatele se skvělou pověstí Bauer snadno můžete sehnat právě teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny již od 3 499 Kč.