Brusle G. Bauer Elite Jr

Brusle G. Bauer Elite Juniorské brankářské brusle ELITE GOAL, dostupné ve čtyřech velikostech a jedné šířce. Jde o kvalitní model za dostupnou... více informací »
Brusle G. Bauer Elite
Značka: Bauer
6 099 Kč
DO OBCHODU
Brusle G. Bauer Elite Juniorské brankářské brusle ELITE GOAL, dostupné ve čtyřech velikostech a jedné šířce. Jde o kvalitní model za dostupnou...

Brusle G. Bauer Elite

Juniorské brankářské brusle ELITE GOAL, dostupné ve čtyřech velikostech a jedné šířce. Jde o kvalitní model za dostupnou cenu, který na ledě podpoří výkon každého juniora. Skvěle poslouží hlavně brankářům hrajícím hokej na poloprofesionální úrovni a hobby gólmanům. ELITE GOAL jsou skvělou volbou, pokud hledáte kvalitní a profi brusle za slušnou cenu. K velkým přednostem těchto bruslí patří skelet STANCEFLEX+ z CURV kompozitu. Tato technologie skeletu vám při chytání zajistí maximální flexibilitu a volný pohyb, ale zároveň se postará o stabilitu ve spodní části brusle. Model ELITE GOAL dostal do výbavy nůž LS3G+ se standardním profilem, na nějž se můžete spolehnout za jakékoliv situace. Z hlediska pohodlí pak oceníte polstrování AEROFOAM PRO, které je zárukou maximálního komfortu i při těch nejnáročnějších zápasech a trénincích. Navíc vás potěší i líbivý a moderní design bruslí ELITE GOAL.

Žádaný produkt Brusle G. Bauer Elite Jr od známého dodavatele Bauer jde pořídit zrovna dneska za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 6 099 Kč.