Brankářská vesta Bauer Elite INT, Intermediate, L

Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní... více informací »
Brankářská vesta Bauer Elite
Značka: Bauer
10 799 Kč
DO OBCHODU
Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní...

Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni.

Brankářská vesta Bauer Elite INT je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni.

Brankářská vesta Bauer Elite INT  spojuje to nejlepší a to konkrétně pružnost/pohyblivost  a pokrytí/“mohutný vzhled“. Vesta je skvělou volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří chtějí kvalitní vestu, která je ochrání před štiplavými střelami a nebude jim bránit v pohybu. Na vestě najdeme prémiové ochranné pěny, dvě místa, kde lze připojit vestu ke kalhotám a především možnosti nastavení si velikosti vesty podle potřeb brankáře a to na takové úrovni, které se vesty konkurence z cenově stejné hladiny ani nepřibližují. Vodoodpudivá prodyšná výstelka ThermoMax  poskytne brankáři skvělý komfort během zápolení na ledě.

Nejprodávanější produkt Brankářská vesta Bauer Elite je dostupný ještě tady na stránkách v populární sekci brankářské vesty! Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Bauer dlouhodobě poskytuje vynikající sortiment za super cenu. A to je teprve začátek! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené zboží značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zcela unikátní výrobek Brankářská vesta Bauer Elite INT, Intermediate, L od oblíbené značky se zárukou kvality Bauer jednoduše získáte tady za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za skvělou cenu 10 799 Kč.