Tréninkový žebřík Boost agility

Vylepšený model tréninkového žebříku s možností nastavení příček do výšky. Ideální pomůcka pro sportovce ke zvýšení... více informací »
Tréninkový žebřík Boost agility
Značka: Merco
490 Kč
DO OBCHODU
Vylepšený model tréninkového žebříku s možností nastavení příček do výšky. Ideální pomůcka pro sportovce ke zvýšení...

Vylepšený model tréninkového žebříku s možností nastavení příček do výšky. Ideální pomůcka pro sportovce ke zvýšení kondice.

Pro trénink rychlých nohou a rychlosti otáčení neexistuje lepší tréninková pomůcka, než je agility žebřík. A agility žebřík Boost je nejnovější, zdokonalená verze agility žebříku, jenž přináší ještě lepší výsledky. Upgrade spočívá v možnosti zvýšení příček žebříku o 10 centimetrů. To znamená, že uživatel musí zvedat kolena mnohem výše, zvyšuje se tepová frekvence a roste i účinnost takového cvičení. Agility žebřík Merco Boost se vyrábí v délce 2,5 metru, která nabízí šest příček a šířkou 48 cm. Agility žebřík Boost je nejlepší tréninková pomůcka pro kondiční přípravu sportovců bez ohledu na jejich sportovní disciplínu.
Upozornění: Agility žebříky neslouží v žádném případě k lezení, nýbrž ke cvičení techniky a rychlosti sportovců na zemi.

Tento akční kus Tréninkový žebřík Boost agility od našeho známého výrobce Merco jednoduše získáte teď za super cenu! Cena od 490 Kč.