Rukavice Bauer X Yth

Rukavice Bauer X Yth Rukavice Bauer X pro kategorii youth, dostupné ve dvou velikostech. Jsou určené primárně amatérským hokejistům hrajícím... více informací »
Rukavice Bauer X Yth
Značka: Bauer
1 529 Kč
DO OBCHODU
Rukavice Bauer X Yth Rukavice Bauer X pro kategorii youth, dostupné ve dvou velikostech. Jsou určené primárně amatérským hokejistům hrajícím...

Rukavice Bauer X Yth

Rukavice Bauer X pro kategorii youth, dostupné ve dvou velikostech. Jsou určené primárně amatérským hokejistům hrajícím rekreačně ve volném čase, přesto na tomto modelu najdete prvky profesionální výstroje. Za skvělou cenu od nich očekávejte několik technologických zlepšováků, které byste jinak v této výkonnostní kategorii sháněli jen těžko. Rukavice Bauer X se vyznačují zúženým a elegantním střihem a také propracovaným designem. O vaše mimořádné pohodlí se postará sublimovaná podšívka a také maximálně měkká dlaň TAKTILE, kterou najdete třeba u modelu Vapor X2.9. Z praktických výhod vás kromě nadstandardního pohodlí nadchne i skvělé propojení rukavice s hokejkou – může se totiž pochlubit dvoudílným palcem Flex Thumb, který držení a ovládání hole posouvá na novou úroveň. Tento model si na první pohled zamilujete, pokud se rádi necháte unést nadčasovým provedením výstroje. Kromě výjimečného střihu a designu vývojáři rukavicím dali i vylepšené barvy, takže hned na prvním tréninku před spoluhráči zazáříte. Nevíte si rady s rukavicemi? V článku jak vybrat rukavice jsme sepsali pár jednoduchých tipů.

Tento žádaný výrobek Rukavice Bauer X Yth od spolehlivé značky Bauer jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď za akční cenu! Momentálně v akci za 1 529 Kč.