Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, M

Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X S22... více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT
Značka: Bauer
2 549 Kč
DO OBCHODU
Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X S22...

Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Novinkou u tohoto modelu je vymodelovaný chránič hrudní kosti a nízkoprofilové ramenní chrániče. Hruď také chrání FLEXAPRENE vesta, která je flexibilní a skvěle odvětrává. Páteř je chráněna díky intergrované ochraně zad z PE materiálu. Stejně jako u hrudní kosti zabraňuje zranění FLEXAPRENE vesta i u zad, s chrániči pro ochranu žeber. Kliční kosti chrání dva oddělené  chrániče vyplněné chráničemi z PE materiálu. Biceps je chráněn díky jednodílnému chrániči z PE materiálu, který si lze upravit aby perfektně seděl. Výšivka je z materiálu THERMOMAX SUB, který je pohodlný a skvěle vysychá.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Nejprodávanější produkt Ramena Bauer Vapor 3X S22 máte možnost pořídit bezstarostně tady na našich stránkách v populární kategorii ramena. Připravili jsme unikátní kousky z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další produkty od dodavatele Bauer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Ramena Bauer Vapor 3X S22 INT, Intermediate, M od top výrobce Bauer je k dispozici právě dnes za super cenu. V akci od 2 549 Kč.