Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 INT, Intermediate, 55, P92, R

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o... více informací »
Hokejka Bauer Nexus E4
Značka: Bauer
3 399 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o...

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Nová technologie ER Spine – pětihranná hůl – zvýší pocit komfortu a citu.

Hmotnost hole by měla být okolo 425 gramů. Kick point zůstává věrný Nexus, tedy střední.

Technologie HP-Mold vytváří skutečný pocit z jednodílné hole, který zlepšuje celkovou hratelnost.

MaxBalance pak snižuje hmotnost čepele při zachování odolnosti, což pomáhá zlepšit celkovou rovnováhu.

Konstrukce 15K nabízí pevnost a kvalitní uhlíková vlákna lehkost a odolnost.


Žádaný kousek seženete také na našem webu v kategorii kompozitové hokejky! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky Bauer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Bauer vám představuje prvotřídní zboží za mimořádně nízké ceny.

Oblíbený a akční produkt Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 INT, Intermediate, 55, P92, R od značky s dlouholetou historií Bauer pohodlně dostanete v naší nabídce v akci. V akci za cenu 3 399 Kč.