Kolečkové brusle Bauer RH RSX SR, Senior, 10.0, 45.5, R

Nový model kolčkových bruslí pro léto 2019 - Bauer RSX jsou brusle na amatérský in-line hokej, ale i venkovní vyjížďky.  Nový... více informací »
Kolečkové brusle Bauer RH RSX SR
Značka: Bauer
4 299 Kč
DO OBCHODU
Nový model kolčkových bruslí pro léto 2019 - Bauer RSX jsou brusle na amatérský in-line hokej, ale i venkovní vyjížďky.  Nový...

Nový model kolčkových bruslí pro léto 2019 – Bauer RSX jsou brusle na amatérský in-line hokej, ale i venkovní vyjížďky. 

Nový model kolčkových bruslí pro léto 2019 – Bauer RSX jsou brusle na amatérský in-line hokej, ale i venkovní vyjížďky. 

Anatomicky konstruovaná bota, komfortní výstelky a dvoudílný vyztužený jazyk se postarají o vaše pohodlí. Podvozek: hliníkové šasi HI – LO, kolečka HI – LO tvrdosti 76A 2x 72mm (vzadu) a 2x 68mm (vepředu), ložiska HI – LO ABEC 5.


Tento žádaný produkt Kolečkové brusle Bauer RH RSX SR, Senior, 10.0, 45.5, R jde sehnat mimo jiné na našich stránkách v oblíbené kategorii brusle na inline hokej! Nyní najdete ještě další produkty z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé zboží od značky Bauer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Bauer vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky.. Vždyť to vidíte sami.

Tento kvalitní a levný kousek Kolečkové brusle Bauer RH RSX SR, Senior, 10.0, 45.5, R od známé společnosti Bauer můžete pořídit právě teď u nás napořád výhodně! Zrovna nyní za cenu 4 299 Kč.