Vyrážečka Bauer GSX S20 INT, bílá, Intermediate, Obrácený gard

Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská... více informací »
Vyrážečka Bauer GSX S20 INT
Značka: Bauer
3 599 Kč
DO OBCHODU
Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská...

Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je příliš těžká a golman se v ní necítí. V těchto případech doporučujeme tuto přestupovou velikost Intermediate.

Vyrážečka Bauer GSX Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterému je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je příliš těžká a gólman se v ní necítí.

  • Extrémně nízká hmotnost díky využití špičkové EPP pěny na hlavní vyrážecí ploše
  • Zkosená přední hrana umožňuje lepší ovladatelnost hole při chytání s pádlem (s širokou částí hole) u ledu, zkosená zadní hrana pak dovoluje vynikající pohyblivost zápěstí
  • Chrániče prstů jsou vyztuženy tvarovanou poly pěnou
  • Jednodílný boční chránič ruky spolu s chráničem ukazováčku je vyroben z HD pěny
  • Maximální úroveň ochrany a krytí ruky z přední i boční strany
  • Dlaň SOFT NASH poskytuje dobrou trvanlivost, přilnavost a je velmi komfortní
  • Síťovinový materiál na manžetě a bočních stranách prstů zajišťuje velmi dobrou ventilaci

 


Akční a ve slevě produkt lze pořídit bezstarostně tady na našich stránkách zařazený v rubrice vyrážečky na hokej! Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci!

Často hledaný produkt Vyrážečka Bauer GSX S20 INT, bílá, Intermediate, Obrácený gard od kvalitního výrobce Bauer je dostupný u nás ve výhodné akci. Na našich stránkách za 3 599 Kč.