Brusle G. Bauer GSX Yth

Brusle G. Bauer GSX Brankářské brusle Bauer GSX GOAL pro kategorii Youth, dostupné v osmi velikostech. V této cenové hladině jsou jasnou volbou pro... více informací »
Brusle G. Bauer GSX
Značka: Bauer
4 649 Kč
DO OBCHODU
Brusle G. Bauer GSX Brankářské brusle Bauer GSX GOAL pro kategorii Youth, dostupné v osmi velikostech. V této cenové hladině jsou jasnou volbou pro...

Brusle G. Bauer GSX

Brankářské brusle Bauer GSX GOAL pro kategorii Youth, dostupné v osmi velikostech. V této cenové hladině jsou jasnou volbou pro začínající gólmany. Tyto brusle jsou jako stvořené pro hobby brankáře chytající pro zábavu v amatérských zápasech, nebo i pro ty, kteří si jdou občas jen tak zatrénovat. Přestože nejde o model pro elitní gólmany, najdete na něm několik prvků profi bruslí. Brusle Bauer GSX GOAL charakterizuje skelet STANCEFLEX z FLEX COMP kompozitu a podrážka i špička typická pro modelovou řadu Supreme. Jazyk u těchto bruslí pak znáte z modelů z řady Vapor. Zatímco od Supreme si tento model přinesl sílu, od Vaporu výtečnou flexibilitu. Dále se těšte na standardní střih a nový nůž LS1G+, který návrháři vylepšili, aby byl delší a odpovídal potřebám moderního brankáře. Brusle GSX GOAL doporučujeme i pro jejich atraktivní a výrazný design, se kterým zapůsobíte na nejednoho kamaráda či spoluhráče v kabině.

Tento neodolatelný kousek Brusle G. Bauer GSX Yth od značky s dlouholetou tradicí Bauer lze sehnat právě zde za výhodnou cenu! Ceny již od 4 649 Kč.